דקורציה ואקססוריז

מוצרי דקורציה ואקססוריז לבית הם דרך נוחה, נגישה ולא יקרה לעצב את הבית, ליצור חותמת וסגנון אישי, לפתור בעיות אחסון ושדרוג פונקציונלי, במחירים נוחים ושווים לכל כיס.

מוצרים פשוטים למדי בעיצוב חדשני מספקים נוחות במגוון חללים בבית, ומאפשרים חיסכון במקום, נגישות למוצרים ועיצוב מודולרי הניתן לשינוי ולחדשנות בכל עת.

בין המוצרים המובילים לעיצוב הבית תוכלו למצאו אצלנו בגולדשטיין פרזול :

פחי אשפה

פחי האשפה נתפסים כמוצר פלסטיק גדול, פונקציונלי ונדרש, אך כזה שראוי להחביא תחת הכיור, נדרשים לניקוי תמידי ומדיפים ריח רע כתוצאה מאופי השימוש. הדור הבא של פחי האשפה הוציא אותם ממקום המסתור (מה שמפנה גם שטח אחסון נוסף במטבח), והפך אותם לפריט ריהוט ועיצוב לכל דבר ועניין. ניתן למצוא פחי אלומיניום ומתכת בשלל צבעים, בציפויים דוחי כתמים וסימנים, בעלי מנגנוני פתיחה ללא מגע וטריקה שקט, נפח גדול ואיטום למניעת מפגעי ריח.

ארגז לחם

לא ברור מדוע ארגזי הלחם שהיו נהוגים בכל מטבח בשנת השמונים נעלמו, אולם הנחה של כיכר הלחם או שקית הלחמניות על השיש לאורך היום (או מתוך אילוץ הזיעה בארון) לא יצרו את המענה המתאים, וארגזי הלחם חזרו, יפים יותר, מעוצבים יותר ונוחים יותר לשימוש. ארגז לחם צבעוני מואם לסגנון המטבח, בליווי כיתוב או בלעדיו, במכסה עץ אותנטי ועיצוב כפרי, מסייעים לשמור על הסדר במטבח ועל טריות הלחם לאורך זמן.

סולמות דקורטיביים

פריט עיצוב דקורטיבי הנשען, תרתי משמע, על המוצר הפונקציונלי לצורך טיפוס לגובה, אלא שזה מיועד להצבה ולהשענה בנקודות שונות בבית, ובעל שלבים אשר אינם מתאימים לתמיכה במטפס כי אם להנחה של פרטי נוי דוגמת עציץ, תמונה ומוצרי תצוגה אחרים. מתאים לתלייה של מגבות ופרטי טקסטיל, לחדר השינה ולחדר הרחצה.