החשיבות של ידיות אינטגרליות בעיצוב הבית

לא משנה מהן העדפות עיצוב הפנים שלכם, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לשמור על חומרת הדלת בקנה אחד עם הסגנון והגמורים הפנימיים של החלל בו אנחנו חיים / עובדים. כלל זה חל על כל חומרי הדלת כולל: מנעולים, ידיות דלת, משיכות אצבעות וכו' .דלת היא אולי הנקודה החשובה ביותר של כל אדם בבית. זה בלתי נמנע שבזמן תכנון הבית יש לתכנן את הדלת בצורה נכונה ומוקדם לתפקודים ועמידות מיטביים. אנחנו בגולדשטיין פרזול מתמחים בהכנת ידיות אינטגרליות מחומרים ובצורות שונות להתאמה מלאה לעיצוב הבית

למה בכלל להתעכב על זה?

שימוש באביזרים מתאימים לדלת ומנעולי דלתות חשובים על מנת להבטיח ביטחון וגם מראה נעים. ידיות הדלת וחומרת הדלת חווים בלאי בגלל השימוש והטיפול התכופים בהם. בחירת חומרה בעלת חומר טוב ובנויה מחומרים איכותיים חשובה ביותר על מנת להבטיח את חיי החומרה. אם החומרה היא באיכות מעולה, אז מיותר לציין שהמראה יחזיק מעמד לאורך שנים. מעבר לכך, לא הכל בדלתות נוצר רק כדי שנרגיש בטוחים כשאנחנו סוגרים את הדלת, אלא בעיצוב שלהן אנחנו יכולים פשוט להנות מעיצוב החלל שאנחנו הולכים לראות לאורך הרבה זמן.

איך לבחור ידית אינטגרלית?

עקרונית, שפע של מבחר ממש לא חסר, ובעיות החומרה של דלתות בישראל הן שרוב חומרי ידיות הדלת אינם עמידים בפני שחיקה, מה שלעתים קרובות ניתן לראות בקרבת אזורים ימיים אבל זה די נדיר במחוזותינו.

עם זאת, כדי להתמודד עם לחות ומזגי אוויר חמים / רטובים משתמשים בנירוסטה ואלומיניום המספקים עמידות מעולה נגד חלודה ומזג אוויר ״טרופי״. אלו הם רק כמה מהדברים החשובים שעליכם להיות מודעים אליהם כאשר אתם מסתכלים על חומרת הדלת השונה לבית שלכם, מלבד העיצוב שלה. לכן, השקעה בידיות לדלתות היא החלטה נבונה מאוד שכן הן יכולות להיות חלק מההחלטות החשובות בעיצוב הבית.

מעוניינים שנתאים לכם ידית אינטגרלית מושלמת לכל חלק בבית במיוחד עבורכם? גולדשטיין פרזול המקום המושלם עבורכם לאתר שלנו: https://igoldstein.co.il/