ידיות לדלתות וארונות

התאמה של ידיות לדלתות ולארונות בבית נוגעת גם בחוויית השימוש ובפונקציונליות של פרטי הריהוט, וחשוב לא פחות מכך בעלת השפעה על עיצוב הבית. ידיות מעוצבות  ומותאמות עשויות לקבוע חותמת לסגנון העיצובי, להעניק מראה יוקרתי, קו עיצובי נקי, לספק ססגוניות ומראה צעיר, עיצוב מודרני וסגנונות נוספים.

חברות מובילות בתעשיית הרהיטים מבינות כי לא די בייצור של ארון עמיד ואיכותי, הכולל קומות אחסון ופונקציונלי לשימוש, ולצורך חוויית המשתמשים והחותמת העיצובית יש לבחור במוצרי פרזול איכותיים, עמידים ובעיצובים חדשניים ומלהיבים.

פרמטרים מובילים בתכנון ובבחירה של ידיות לדלתות וארונות:

חומרי הפרזול

חשוב לבחור בידיות העשויות מחומרי פרזול איכותיים ועמידים לאורך זמן, אשר מספקים מחד גיסא גמישות המאפשרת מרחב עיצובי ומאידך גיסא טכניקת חיבור נגישה ופשוטה לפריטי הריהוט. חשוב לבחור בחומרים נעימים למגע, שאינם נוטים לקורוזיה ועמידים בתנאי חום, קור ולחות. חומרים מובילים בתעשיית הפרזול הם: פליז, ברזל, נירוסטה, אלומיניום.

מודולריות

במקרים רבים, לאחר מספר שנות שימוש, יבחר הלקוח לבצע שינויים עיצוביים בחלל, כאשר החלפת ידיות היא אחת הדרכים הנגישות והזולות יחסית ליצור שינוי עיצובי. שינויים אלו נפוצים בחדרי ילדים, אשר הידיות בעיצוב הילדותי אינן מתאימות להם עוד בבגרותם, במטבחים, בחללי אמבטיה ועוד. מומלץ להתקין מראש ידניות בתכנון מודולרי אשר מאפשר החלפה ושינוי על פי צורך.

בטיחות

תכנון של ידיות מצריך גם הנדסה מוקפדת המביאה בחשבון בטיחות, בקביעה של אורך, זווית, חדות הידית, חיבורים ואלמנטים חשובים נוספים.

חברת גולדשטיין תרבות העיצוב מספקת שירותי תכנון, עיצוב וייצור של מגוון מוצרי פרזול מעולים, בעבור תעשיית הרהיטים והיצרנים בישראל, תוך הנגשת פתרונות עיצוב חדשניים ומתקדמים, מגוון רחב של מוצרים ייחודיים, פתרונות פרזול בהתאמה אישית- באיכות גבוהה ובמחירים הוגנים.