עולם האמבטיה

חדר האמבטיה מיועד לספק פונקציונליות ונוחות לבני הבית, ולצד אלה גם אווירה מרגיעה וחוויה נעימה, המשלבת בין עיצוב, נוחות וריחות נעימים.

אצלנו בגולדשטיין פרזול תוכלו לתכנון נכון ושילוב של מוצרי נוחות ופרטי אקססוריז בחלל חדר האמבטיה יהפכו אותו לחלל מזמין, נעים לשהייה, נוח לשימוש ופונקציונלי.

בין המוצרים הרבים תוכלו למצאו אצלנו בגולדשטיין פרזול

מוצרי תליה לאמבטיה

בין אם מדובר במקלחון סגור, או באמבטיה מוארכת, ישנם מוצרי חובה שבכל אחד מאלו, החל מבקבוקי שמפו ו/או מרכך לשיער, סבון נוזלי, סכיני גילוח ועוד. העמדה של מוצרים אלו על הרצפה או על מסגרת האמבט תביא להצטברות של עובש בשל תנאי הלחות ולמראה חדר אמבטיה מבולגן. הפתרון הנוח והנגיש הוא תליה של סלסלות המיועדות להצבת הבקבוקים הללו בתוך מרחב הרחצה, במרחק נגיש של הושטת יד, בתכנון מוקפד של גובה ויציבות. חשוב לבחור במוצרי תליה איכותיים ועמידים בחום ובמים, במבנה רשת פתוחה שתאפשר ייבוש מהיר של המוצרים ולא תיצור דחיסות בקטריאלית.

ניתן כיום למצוא מגוון מוצרי תליה ללא קידוח, בהלבשה על דלתות המקלחון/אמבטיון, או באמצעות הדבקה עמידה במיוחד.

מחממי מגבות

מחמם מגבות לאמבטיה הוא מוצר חכם המשלב בין פתרון תליה דקורטיבי, ייבוש מהיר של מגבות למניעת עמידה ממושכת בתנאי לחות והתפתחות של בקטריות וחיידקים, ושימוש במגבות רכות, חמימות ונעימות לחוויה מושלמת. מומלץ לבחור במחמם מגבות תלוי על הקיר לחיסכון במקום, הפועל באמצעות חשמל (בטכנולוגיה בטוחה ובחיבורים סמויים), בעל מספר שלבים בהתאמה לכמות בני המשפחה לתליית מספר מגבות בו זמנית, העומד בתקני בטיחות מחמירים.

פחים לאמבטיה

השימוש בחלל האמבטיה מייצר גם פסולת, וחשוב להעמיד בחדר האמבטיה פחים סגורים ואטומים, בעלי מנגנון פתיחה נוח, רגלית, ומחומרים עמידים למים ולחות. פח חדר האמבטיה לא צריך להיות גדול, אולם חשוב להתאים אותו לחלל הן ברמה העיצובית, בבחירת צבע ותצורה, והן במידות.