עולם המטבח

מטבח הוא אחד החללים החשובים בבית, המושך אליו את בני המשפחה מספר רב של פעמים ביום ומהווה מוקד משותף לבישול, לבילוי ולאירוח. המטבחים המודרניים בנויים במבנה של חלל פתוח, ונמשכים בחלל אחד משותף עם מרחב פינת האוכל וחדר האירוח המרכזי- הסלון.

תכנון נכון של המטבח אינו מסתכם בעבודת הנגרות, וישנם לא מעט מוצרי אקססוריז ופתרונות פונקציונליים משלימים שיהפכו את המטבח למושלם, הן ברמה העיצובית והן ברמת נוחות השימוש.

בין המוצרים המשלימים החשובים בתכנון המטבח תוכלו למצאו אצלנו בגולדשטיין פרזול:

פח אשפה

מגוון של פחים מעוצבים ודקורטיביים, בטכנולוגיות מתקדמות לאיטום ודחיית ריחות לא נעימים, דחקו את פחי הפלסטיק הגדולים ואת הצורך לוותר על שטח אחסון יקר לטובת הצבת פח אשפה סמוי מן העין. בתכנון המטבח מומלץ להביא בחשבון מיקום מתאים להצבת פח אשפה חיצוני- ולבחור בפח מתקדם, העומד על רגליים מעל גובה הרצפה, מעוצב בגוונים ובסגנון מותאם לחלל כולו, משלב טכנולוגיית פתיחת וסגירה בטאצ', רכה במיוחד, אטום ומנדף ריחות וקל לתחזוקה ולניקוי.

מתקני ייבוש לכלים

גם בעידן בו מוצב מדיח כלים בכל מטבח, נדרשת לא אחת הדחה של כלים, וצורך להעמידם לייבוש. הנחה של הכלים באופן ישיר על השיש תיצור טפטוף ותנאי לחות והתגבשות של אבנית, וכן תביא למראה מטבח מבולגן. חשוב לבחור במתקן ייבוש כלים בגודל מותאם לשיש ובעל מגש פנימי לספיגת המים, פתרונות הצבה לצלחות, כוסות ולכלים אחרים, לייבוש מהיר ולנוחות מרבית. בבתים בהם לא נהוג שימוש במדיח כלים מומלץ להשקיע המתקן ייבוש כלים גדול יותר.

צנצנות ופתרונות אחסון

מטבח הוא חלל הדורש ריבוי פתרונות אחסון, לצד נגישות ונוחות בגישה אל כלל המוצרים. שימוש בצנצנות, יחידות אחסון ופתרונות חכמים לכל מוצרי המטבח יהפכו את המטבח למאורגן ונוח לעבודה ויחתמו עיצוב אלגנטי ונעים לעין. ניתן לשלב במטבח ארגז לחם מעוצב באווירת רטרו, דיספנסרים לסבון וכלי אחסון לערכת הקפה, בחשיבה על מקום, גוון וחומר ליצירת המטבח המושלם.