חברת גולדשטיין נוסדה בשנת 1937, מהוותיקות בארץ.
כיום היא מהחברות המובילות בארץ לייבוא ושיווק ידיות ופרזול לריהוט ובית.

כשנכנסים לחנות "גולדשטיין" ברחוב הרצל בתל אביב אפשר למצוא את הדור הרביעי לסבא רבא שפתח אותה ב-1937. הנין אומנם קטן מדי כדי לאחוז ידית, אבל הוא תורם את חלקו בחיוכים כלפי כל לקוח שנכנס.בתחילת הדרך החנות שימשה כספקית של כלי עבודה, דבקים ופרזול לאוכלוסיית הנגרים. עם השנים, כשהשוק השתנה ואנשים החלו לרכוש בעצמם פרזול, פני החנות השתנו.

כיום אנחנו מהחברות המובילות בארץ לייבוא ושיווק מגוון ידיות ופרזול לריהוט ודלתות, שפע סדרות מעוצבות לחדרי אמבטיה, פחים עיצוביים ופרזול שימושי למטבח עבור תכנון חכם, אקססוריז ודקורציה. 

הסוד בפרזול ובמוצרים לבית הוא שאפשר לשדרג חדר או חלל שלם מבלי להרוס שום קיר: החלפת ידיות לרהיט ישן, הוספת סלסלה לשירותים, מיקום פח דקורטיבי במטבח, אלה הן רק מספר דוגמאות לקסם שאפשר לחולל בבית, ואפילו לקבוע ממש את הסגנון העיצובי שלו. חלק גדול מהעיסוק שלנו הוא בידיות- כל ידית מגיעה לחנות לאחר שעברה התאמה למבנה ארגונומי וסדרת בדיקות מחמירות טרם יציאתה מהמפעל, כדי לוודא שהיא עומדת בתקנים המחמירים ביותר. המלאי שלנו רבגוני וכל ידית מגיעה באינספור צבעים, חומרים, סגנונות, גדלים, וגימורים כמו ניקל, כרום, נירוסטה, עץ או אמייל. 

אנחנו חוקרים את הטרנדים כדי לזהות מגמות שיתאימו לקהל בארץ, כך לדוגמא היינו מהראשונים לזהות את הצורך באביזרי אמבטיה ללא קידוח ולהביאם לארץ, תוך זיהוי הצורך עם המעבר לחיפויי זכוכית או חיפויים גדלים במיוחד. עוד טרנד שהיינו מהראשונים להביא היה ידיות שחורות מודרניות שהצטרפו להן אקססוריז שחורים לאמבטיה.

חקירת הטרנדים הזו היא תוצאה של ביקור בתערוכות בינלאומיות מדי שנה, וחדשנות מתמדת בזכות ייבוא מהחברות המובילות בעולם. בנוסף אנחנו מבקרים במפעלים ומקפידים לקיים עימם דיאלוג לגבי צרכי הקהל הישראלי. זו הסיבה שאנחנו יודעים לחזות את הצרכים העתידיים של השוק בארץ, ושמים לעצמינו מטרה ליצור מפגש תרבותי עכשווי של סגנונות, רעיונות ייחודיים ופתרונות המשפרים את איכות החיים של הקהל בארץ.

אנחנו פונים לקהל מגוון הכולל דירות יוקרה, דירות קבלן, בתי מלון, חברת מטבחים, נגרים או לאנשים שלא עוברים שיפוץ כלל ורוצים לשדרג חלל או רהיט ספציפי. בנוסף יש לנו לקוחות מסחריים כמו בתי מלון, חברות מטבחים ונגרים. 

במקביל לאלה, חברת גולדשטיין מקיימת קשר ייחודי עם אדריכלים ומעצבים מובילים בעולם העיצוב הישראלי והיא עבורם בית לתרבות עיצוב. הדיאלוג עימם הוא בשיתוף פעולה מלא כאשר האדריכל/המעצב מסביר את החזון העיצובי שלו ואת צרכי הלקוח, ואנחנו קשובים ויודעים לתת את המענה הטכני, הפרקטי והאסתטי גם יחד. 

החברה מחזיקה 3 אולמות תצוגה- 2 בת"א ו-1 בראשל"צ- שבהם תצוגה המתחדשת באופן תמידי בעקבות מגמות בעולם. בכל אחד מהאולמות נמצא צוות מוכרים ותיק, מקצועי ומנוסה, שיודע לתת מענה לכל צורך, ופתרון לכל בעיה. בזכות אווירה משפחתית נעימה כל לקוח הוא בן בית מהרגע הראשון שהוא נכנס, ומקבל שרות אישי ומענה שמותאם בדיוק לצרכיו כמו כפפה ליד. קשת המוצרים הרחבה הופכת את האולם ל-ONE STOP SHOP  אשר בה אפשר לאבזר כל חלק בבית, בין אם זה חדר אחד ובין אם חלל שלם.

אולמות התצוגה
תל-אביב רח’ הרצל 82  טל. 03-6826306  פקס. 03-6817232
תל-אביב רח’ הרצל 76  טל. 03-6823370
ראשון לציון – רחוב לישנסקי 4 מתחם שבעת הכוכבים   טל. 03-6826306